Balzám na rty kakao/kokos

Balzám na popraskané rty - 5 ml

Skladem (2 ks)
Kód: 396
145 Kč

Balzám na popraskané rty. S organickými éterickými oleji a organickými za studena lisovanými základovými oleji. Složení: s nerafinovanými černými a bílými kakaovými másly, bohatými vitamíny E a K, dobře známými pro své důležité léčivé a antioxidační vlastnosti. S ricinovým olejem bohatým na kyselinu ricinolejovou a omega-9 mastné kyseliny, které mají protizánětlivé vlastnosti a dodávají rtům lesk. S nerafinovaným přírodním včelím voskem, který udržuje vlhkost a působí jako izolační prostředek a podporuje pružnost pokožky. S certifikovanými organickými surovinami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Péče o pleť Myrro Artisanal je zásadně inspirována přírodou a jejími prvotními čtyřmi prvky. Každá samostatná řada je v zásadě vyjádřena prostřednictvím těchto prvků a vytváří novou identitu. První obchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici vesnice Portaria na hoře Pelion. O jeden a půl roku později otevřeli poté také certifikovanou laboratoř ve vesnici Archanes na Krétě, kde najdete naši bylinnou lékárnu v přízemí s naší laboratoří přírodní péče o pleť v prvním patře.

Naše filozofie: Ve společnosti Myrro věříme, že naladění na přírodu a její terapeutický potenciál podporuje naše fyzické i duševní zdraví.