Bílý balzamikový ocet s medem Roditis BIO - 250ml

Odrůda: Roditis

Skladem (2 ks)
Kód: 4463
199 Kč –10 % 179 Kč
Bílý balzamikový ocet s medem Roditis BIO - 250ml
199 Kč –10 %

Z vinic Mamouzia na svazích vinařské oblasti Egialia na severovýchodě Peloponésu se vyrábí víno CHOP Patras. Med: Organický med z jarního vřesoviště. Nefiltrovaný, s vysokou koncentrací pylu, ze svahů hory Pindos, v nadmořské výšce 1 500 metrů. Světle žlutá barva s růžovými odlesky, bohaté tělo s vůní tropického ovoce a medu. Silná kyselá chuť s vyváženou sladkostí a tóny citronů v závěru. Kombinace bílého hroznového octa z původní odrůdy Roditis a vřesovištního medu, jemně sbíraného od včelařů na svazích hory Pindos, je tajemstvím této jedinečné vyvážené pochoutky. Spojuje všechny aroma a chutě řecké krajiny v lahvi. Výsledkem je výbušná kombinace vůní a chutí k okořenění sladkokyselých omáček, čerstvých salátů a marinování drůbeže. Složení: hroznový ocet, květový med.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Jsme rodinný organický producent hroznového octa, balzamikového octa a koncentrované hroznové šťávy zvané Petimezi.

Od začátku jsme se rozhodli používat pouze řecké odrůdy, jako je původní červené hroznové víno Agiorgitiko a bílé hroznové víno Roditis.

Naše společnost byla založena v roce 2005, aby co nejlépe využila naši 8ha vinici ve slavné oblasti Nemea na Peloponésu v Řecku. O rok později, s financováním komunitní iniciativy „LEADER +“, byla dokončena naše výroba a stáčení ve vesnici Koutsi, která leží na kopcích a má výhled na údolí s nekonečnými vinicemi.

Od té doby je cílem veškerého našeho úsilí vyrábět vysoce kvalitní, ekologické a zdravé produkty a poskytovat našim klientům po celém světě jedinečný a vkusný zážitek.

V našich výrobcích nepoužíváme žádné konzervanty ani umělá aditiva a v každé kapce můžete cítit jemné řecké slunce, naši úctu k životnímu prostředí a skvělou chuť, kterou nám příroda dává na oplátku.