Bílý hroznový ocet s tymiánem Roditis BIO - 250ml

Odrůda: Roditis

Skladem (>5 ks)
Kód: 4454
129 Kč –15 % 110 Kč
Bílý hroznový ocet s tymiánem Roditis BIO - 250ml
129 Kč –15 %

Z vinic Mamouzia na svazích vinařské oblasti Egialia na severovýchodě Peloponésu se vyrábí víno CHOP Patras. Tymián: pěstován kolem vinic, ručně sbírán a sušen přirozeně. Světle žlutá barva se zelenými a růžovými odlesky, vůně tymiánu s tóny citrusů. Silně kyselá chuť s nádechem tymiánu a citronu v závěru. Všechno to začalo zralými, zdravými a organickými hrozny slavné řecké odrůdy vína Agiorgitiko. Během vinifikace se systematicky měří teplota a v žádném bodě se nepoužívají žádné siřičitany ani jiné přísady. Potom začíná octová fermentace řízeným tokem kyslíku. Výsledkem je ocet s výraznou červenou rubínovou barvou a zábavnou chutí, ideální pro každý druh salátu nebo pro marinování červeného masa. Složení: hroznový ocet, tymián.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Jsme rodinný organický producent hroznového octa, balzamikového octa a koncentrované hroznové šťávy zvané Petimezi.

Od začátku jsme se rozhodli používat pouze řecké odrůdy, jako je původní červené hroznové víno Agiorgitiko a bílé hroznové víno Roditis.

Naše společnost byla založena v roce 2005, aby co nejlépe využila naši 8ha vinici ve slavné oblasti Nemea na Peloponésu v Řecku. O rok později, s financováním komunitní iniciativy „LEADER +“, byla dokončena naše výroba a stáčení ve vesnici Koutsi, která leží na kopcích a má výhled na údolí s nekonečnými vinicemi.

Od té doby je cílem veškerého našeho úsilí vyrábět vysoce kvalitní, ekologické a zdravé produkty a poskytovat našim klientům po celém světě jedinečný a vkusný zážitek.

V našich výrobcích nepoužíváme žádné konzervanty ani umělá aditiva a v každé kapce můžete cítit jemné řecké slunce, naši úctu k životnímu prostředí a skvělou chuť, kterou nám příroda dává na oplátku.