DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Čočka z Larissa 500 g

Skladem (> 5 ks)
Kód: 1024
99 Kč

Tato tradiční čočka se pěstuje a zpracovává ve Farsale, v Larisa. Stejně jako všechny luštěniny jsou i řecká čočka nejlepší, když jejich produkce pochází z polohorských oblastí severního Řecka. Tyto oblasti tradičně produkují čočku po mnoho desetiletí. Tento druh čočky se vyznačuje vynikající chutí a je ideální pro rychlé a zdravé vaření.

Posláním společnosti Agrimon je objevit nejlepší výrobce v Řecku a po pečlivé kontrole kvality zabalit své výrobky za nejlepší ceny a obaly na trhu. Spojením důležitých charakteristik řeckých potravinářských výrobků s moderními metodami výroby a distribuce se společnosti daří zajistit vynikající výrobky s jedinečnou chutí, které pak propaguje na trhu s nejvyššími zárukami a certifikacemi. Produkce této rodinné firmy ze Serres v severním Řecku zahrnuje asi 100 produktů ze základních skupin potravin, jako jsou luštěniny, rýže, tradiční těstoviny, aromatické byliny, lžíce bonbónů a džemy!