Čtyři druhy barevného pepře 25g

Skladem (2 ks)
Kód: 969
59 Kč –17 % 49 Kč
coloured peppers bio (1)
59 Kč –17 %

Celková směs je pižmová, kořeněná, svíravá, horká, svěží, borovicová a ovocná s tóny bobulí, barevné, pikantní a připravené na cokoliv.

Bílý pepř, zelený pepř a černý pepř jsou ve skutečnosti stejné ovoce, které pochází z kvetoucí vinné révy. Rozdíl mezi nimi je pouze ve způsobu zpracování.

Černý pepř se tvoří, když se plody sbírají, když jsou téměř zralé, a poté se praží nebo suší na slunci, dokud slupky neztmavnou. U bílého pepře se slupka odstraní během procesu čištění před vysušením. Zelený pepř jsou stejné bobule, ale sbírají se, když jsou mladé a nezralé.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Myrro natural herbs, s láskou vybírané a míchané směsy koření a bylinných čajů od sester Alkistis a Myrto. Jejich první maloobchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici ve vesnici Portaria na hoře Pelion. Byliny a léčivé rostliny: hlavně organické, divoké nebo divoce rostoucí rostliny. Bylinné směsi založené na tradičních recepturách bylinné medicíny zaměřené na podporu zdraví na fyzické úrovni, vždy v kombinaci se správnou stravou, způsobem života a myšlení. Lze je použít buď jako hlavní prostředek terapie, nebo jako doplněk jiných terapeutických metod. Jsou úspěšně smíchány, aby poskytly maximální chuť a kvalitu. Mají širokou škálu koření nabízených samostatně nebo kombinovaných v chutných směsích na míru. Silné příchutě, bohaté barvy, jemné vůně bohaté na živiny a chuť. Různé bylinky, které jsou v Řecku nejoblíbenější a sbírají oni sami nebo lidé, kteří sbírají bylinky, nebo nakonec certifikované plodiny. Jsou zpracovány nejsprávnějším způsobem, aby si zachovaly jak svou chuť, tak své aktivní složky s ohledem na spotřebitele a na povahu.