DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Kondicionér na vlasy Nourish & Repair

Kondicionér Med a Lékořice - 150ml

Skladem (2 ks)
Kód: 393
349 Kč

Kondicionér "Med - Lékořice" pro hydrataci a ochranu vlasů. S organickými éterickými oleji a organickými za studena lisovanými oleji. Složení: Extrakt z lékořice působí jako zvlhčovač a pomáhá chránit přírodní oleje z vlasů. Arganový olej chrání vlasy před poškozením a pomáhá omezit tvorbu rozštěpených konců. Panthenol vlasy zpevňuje a vylepšuje poškozené a lámavé vlasy. Pšeničné proteiny dodávají zamotání mokré česání, zabraňují krepatění vlasů a vytvářejí ochranný film proti podráždění. Přírodní extrakt z voštin nabízí vašim vlasům lehkou a sladkou vůni. S certifikovanými organickými surovinami, 100% biologicky odbouratelná láhev z cukrové třtiny.

Péče o pleť Myrro Artisanal je zásadně inspirována přírodou a jejími prvotními čtyřmi prvky. Každá samostatná řada je v zásadě vyjádřena prostřednictvím těchto prvků a vytváří novou identitu. První obchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici vesnice Portaria na hoře Pelion. O jeden a půl roku později otevřeli poté také certifikovanou laboratoř ve vesnici Archanes na Krétě, kde najdete naši bylinnou lékárnu v přízemí s naší laboratoří přírodní péče o pleť v prvním patře.

Naše filozofie: Ve společnosti Myrro věříme, že naladění na přírodu a její terapeutický potenciál podporuje naše fyzické i duševní zdraví.