DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Krém na ruce pro intenzivní péči

Krém na ruce s bambuckým máslem a aloe vera - 100ml

Skladem (1 ks)
Kód: 405
299 Kč
hand cream for intensive care
Novinka

Krém na ruce s bambuckým máslem - aloe vera pro intenzivní péči. S organickými za studena lisovanými základovými oleji a přírodními éterickými oleji. Krém s bohatou strukturou, ideální pro každodenní použití. Zmírňuje podráždění, hluboce vyživuje a zvlhčuje ruce, aniž by zanechal mastné zbytky. Zklidňuje drsnou pokožku nebo pokožku podrážděnou a zanícenou. S přírodním extraktem z duhovky, aloe, bambuckým a kakaovým máslem, mandlovým olejem a éterickými oleji z levandule a citronu.

Péče o pleť Myrro Artisanal je zásadně inspirována přírodou a jejími prvotními čtyřmi prvky. Každá samostatná řada je v zásadě vyjádřena prostřednictvím těchto prvků a vytváří novou identitu. První obchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici vesnice Portaria na hoře Pelion. O jeden a půl roku později otevřeli poté také certifikovanou laboratoř ve vesnici Archanes na Krétě, kde najdete naši bylinnou lékárnu v přízemí s naší laboratoří přírodní péče o pleť v prvním patře.

Naše filozofie: Ve společnosti Myrro věříme, že naladění na přírodu a její terapeutický potenciál podporuje naše fyzické i duševní zdraví.