DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Pleťový krém proti stárnutí ANTI AGE

Krém "divoká růže" - 50ml

Momentálně nedostupné
Kód: 426
790 Kč

Krém "divoká růže" s bohatou strukturou s omlazujícím účinkem a účinkem proti stárnutí. S přírodním včelím voskem a organickými za studena lisovanými základovými oleji. Bohatě strukturovaný krém s omlazujícím a anti-stárnoucím účinkem pro všechny typy pleti. Šípkový olej a extrakt z čisté růže a éterický olej v kombinaci s mandlovým olejem a kakaovým máslem vyhlazuje vrásky a podporuje proliferaci epidermálních buněk. Přírodní včelí vosk udržuje vlhkost pokožky, zatímco proslulý přírodní antioxidant vitamin E zpomaluje stárnutí a zvyšuje krevní oběh v pokožce. S organickými éterickými oleji a organickými za studena lisovanými základovými oleji.

Péče o pleť Myrro Artisanal je zásadně inspirována přírodou a jejími prvotními čtyřmi prvky. Každá samostatná řada je v zásadě vyjádřena prostřednictvím těchto prvků a vytváří novou identitu. První obchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici vesnice Portaria na hoře Pelion. O jeden a půl roku později otevřeli poté také certifikovanou laboratoř ve vesnici Archanes na Krétě, kde najdete naši bylinnou lékárnu v přízemí s naší laboratoří přírodní péče o pleť v prvním patře.

Naše filozofie: Ve společnosti Myrro věříme, že naladění na přírodu a její terapeutický potenciál podporuje naše fyzické i duševní zdraví.