Pomerančová kůra prášek - 25g

Skladem (>5 ks)
Kód: 1326
69 Kč

Pomerančová kůra obsahuje více než 60 druhů flavonoidů a přes 170 různých druhů fytonutrientů. 

Nyní máte k dispozici veškerou řeckou přírodu, 12 měsíců v roce ve vaší kuchyni. 100% živin a vitamínů. Zdravě, chytře, prakticky. 0 % barviv, konzervantů a dalších cukrů. Sušené pomeranče jsou dobrou alternativou k použití jako svačina. Můžeme je mít v kuchyňské skříňce a využít je jakkoli. Proces hydratace není nutný. Najde uplatnění v cukrovinkách, džusech, koktejlech, krémech a při vaření. Má bohatou chuť, barvu a vůni.

Citrusové plody jsou dynamickým zdrojem prospěšných látek pro lidský organismus. Pomeranč a další citrusové plody obsahují kromě fytochemikálií a flavonoidů vitamín C, β-karoten, vlákninu a kyselinu listovou. Jejich obsah sodíku je nízký. Také zvýšení glykémie, kterou způsobují, je nízké. Konkrétně pomeranč obsahuje více než 170 fytochemikálií a 60 flavonoidních sloučenin. Bylo prokázáno, že mnoho z výše uvedených pomerančových složek má antioxidační vlastnosti.

Podle provedených průzkumů jeden pomeranč denně snižuje riziko rakoviny úst, hrtanu, hltanu, jícnu a žaludku o 50 %. Navíc, pokud je pomeranč přidán odděleně od 5 porcí ovoce a zeleniny, které se mají denně konzumovat, mají o 19 % nižší riziko mrtvice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Myrro natural herbs, s láskou vybírané a míchané směsy koření a bylinných čajů od sester Alkistis a Myrto. Jejich první maloobchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici ve vesnici Portaria na hoře Pelion. Byliny a léčivé rostliny: hlavně organické, divoké nebo divoce rostoucí rostliny. Bylinné směsi založené na tradičních recepturách bylinné medicíny zaměřené na podporu zdraví na fyzické úrovni, vždy v kombinaci se správnou stravou, způsobem života a myšlení. Lze je použít buď jako hlavní prostředek terapie, nebo jako doplněk jiných terapeutických metod. Jsou úspěšně smíchány, aby poskytly maximální chuť a kvalitu. Mají širokou škálu koření nabízených samostatně nebo kombinovaných v chutných směsích na míru. Silné příchutě, bohaté barvy, jemné vůně bohaté na živiny a chuť. Různé bylinky, které jsou v Řecku nejoblíbenější a sbírají oni sami nebo lidé, kteří sbírají bylinky, nebo nakonec certifikované plodiny. Jsou zpracovány nejsprávnějším způsobem, aby si zachovaly jak svou chuť, tak své aktivní složky s ohledem na spotřebitele a na povahu.