Doprava zdarma při nákupu nad 1.800 Kč.

info@originalnireckyobchod.cz | (+420) 775 662 531

Řecký extra panenský olivový olej Zafrakopoulos, Volos

Tato rodinná fima Zafrakopoulos Ioannis byla založena v roce 1931 panem Dimitrisa Zafrakopoulose v městě Volos, Magnesia, která se dědí z generace na generaci.

Později se přenesla na jeho syny, Dimitris a Konstantinos Zafrakopoulos. Ředitelem je dnes Zafrakopoulos Ioannis a společnost je nyní pod oficiálním názvem IOANNIS D. ZAFRAKOPOULOS & CO. V soukromých prostorách o rozloze 1.200 m2 je společnost schopna zpracovat 28.000 kg / hod. během lisování oliv.

Během procesu normalizace se schopnost snižuje na 2,000 kg / 8 hodin. Olivy se tradičně sklízejí z horských olivových hájů severovýchodního Pelionu (Zagora, Pouri, Makrinitsa a Katohori).

Po sklizni jsou přepravovány do olejárny, kde jsou rozdrceny za účelem výroby olivového oleje. Odrůda je použitá oliva je Amphissis, od Pelion.

Řecký poloostrov Pelion se nachází přibližně 250 km jižně od Thessaloniki.

Tato oblast se pyšní nádhernou oázou zeleně, stoletými stromy, květinami a krásnými plážemi. Od vyprahlé země ve vnitrozemí Řecka má velmi daleko. Traduje se, že tento poloostrov byl známý jako letní sídlo bájných řeckých bohů a mýtických kentaurů.

A vy jako naši zákazníci máte jedinečnou možnost ochutnat tento náš originální řecký BIO extra panenský olivový olej od místních farmářů.

Na tento produkt jsme opravdu náležitě pyšní a hrdí, zakoupíte pouze v našem obchodě.

Odebírejte naše novinky

Pokud se zaregistrujete k odběru našich novinek, získáte ke každé své objednávce v našem eshopu malý dárek.

Komentáře

Přidat komentář