Ručně vyráběná sladká trahanas 500g

Skladem (>5 ks)
Kód: 1320
139 Kč

Tradiční sladká trachanas. Složení: tvrdá pšenice, ovčí mléko, sůl. Trachanas je v Řecku specialitou a částečně si ho vyrábějí samy hospodyňky. Nejlepší čas na výrobu trachan je v létě, takže „obilná mléčná kaše“ může na slunci rychle uschnout. Trachanas je mírně nakyslá a obvykle se používá jako základ polévky, se zeleninou. Všechny těstoviny jsou bez konzervantů a přísad! Doba vaření:  15 minut Jedinečná chuť nejen pro tradiční milovníky!

Tradiční těstoviny mají a vždy budou mít místo na našem stole. Jsou vyrobeny s láskou a tradicí a jsou zdravým jídlem pro všechny věkové kategorie, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Potřeba moderního životního stylu zdravé výživy bez konzervantů a „mutantů“ vyžaduje změnu stravovacích návyků. Výrobce se věnuje výrobě tradičních řeckých těstovin, ale i gurmánských těstovin. Všechny jsou vyrobeny z těch nejlepších surovin, bez konzervantů a barviv. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Tato malá rodinná firma Chatzi z Larissa, využívá 100% venkovského charakteru a předává se z generace na generaci. Všechny suroviny pro výrobu těchto těstovin (pšenice a mouka, vejce a mléko) pocházejí výhradně od místních výrobců. Těstoviny se vyrábějí pouze z čerstvé buničiny, (obsahuje 100% pšenici tvrdé krupice, čerstvou dužinu červené papriky, lilek, špenát, mrkvovou řepu a sůl), kterou sami pěstují každou sezónu, nebo nakupují od místních producentů zemědělské oblasti Thesálie v Řecku. Intenzivní barva těstovin je pouze ze zeleniny a nepoužívají barviva a konzervační látky. Používají 100% kvalitní krupici. Obsahují všechny výživné vitaminy ze zeleniny.