Sladký ocet Agiorgitiko BIO 250ml

Odrůda: Agiorgitiko

Skladem (5 ks)
Kód: 4445
179 Kč –11 % 159 Kč
Sladký ocet Agiorgitiko BIO 250ml
179 Kč –11 %

Agiorgitiko se pěstuje výhradně v mezích regionu Nemea, kde se vyrábí víno CHOP Nemea.. K výrobě tohoto jedinečného sladkého octa se používají dva tradiční produkty z hroznů odrůdy Agiorgitiko. Náš červený hroznový ocet a koncentrovaná hroznová šťáva zvaná Petimezi. V kombinaci s jedinou kapkou vůně hroznů Agiorgitiko a sladkosti Petimezi, vyvážené s kyselostí octa, které dávají salátům, omáčkám a vinaigretám lákavý dotek. Tmavě hnědá barva s červenými odlesky, bohaté tělo s vůní sušeného ovoce a koření. Vyvážená sladkokyselá chuť následovaná dlouhým závěrem s nádechem hnědého cukru. Složení: hroznový ocet, koncentrovaný hroznový džus. Bez lepku, bez GMO, veganské, bez konzervantů nebo umělých přísad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Jsme rodinný organický producent hroznového octa, balzamikového octa a koncentrované hroznové šťávy zvané Petimezi.

Od začátku jsme se rozhodli používat pouze řecké odrůdy, jako je původní červené hroznové víno Agiorgitiko a bílé hroznové víno Roditis.

Naše společnost byla založena v roce 2005, aby co nejlépe využila naši 8ha vinici ve slavné oblasti Nemea na Peloponésu v Řecku. O rok později, s financováním komunitní iniciativy „LEADER +“, byla dokončena naše výroba a stáčení ve vesnici Koutsi, která leží na kopcích a má výhled na údolí s nekonečnými vinicemi.

Od té doby je cílem veškerého našeho úsilí vyrábět vysoce kvalitní, ekologické a zdravé produkty a poskytovat našim klientům po celém světě jedinečný a vkusný zážitek.

V našich výrobcích nepoužíváme žádné konzervanty ani umělá aditiva a v každé kapce můžete cítit jemné řecké slunce, naši úctu k životnímu prostředí a skvělou chuť, kterou nám příroda dává na oplátku.