Tmavý cukr s rumovou příchutí - 50g

cukrové krystalky

Skladem (3 ks)
Kód: 1224
49 Kč

Vyzkoušejte tento tmavý krystalický cukr, který dodává přirozenou sladkost a zvýrazní chuť vaší kávy, čaje, čokolády a dalších nápojů. Tento gurmánský krystalický cukr se tradičně zpracovává. Pro okamžité použití přeměňte tento tmavý ochucený cukr na sirup smícháním s vodou a přiveďte k varu, dokud se cukr úplně nerozpustí a nezhoustne. Nechte vychladnout a skladujeme v lahvi se vzduchotěsným uzávěrem. Třtinový cukr není jako hnědý cukr, což je bílý cukr s melasou přihozenou zpět. Chuť třtinového cukru má více těla a hloubky. Chutná téměř jako vanilka s jemnou květinovou nebo ovocnou vůní. Melasa a další minerály, které zůstaly uvnitř krystalů, způsobily rozdíl. 

Tipy a triky

SLANÁ JÍDLA: Pokud jste fanouškem grilování, třtinový cukr je tím nejlepším doplňkem pro zvýraznění této kouřově sladké chuti. Je to také dokonalá poleva pro masová jídla. Kromě toho jej můžete použít na marinády na maso nebo zeleninu před grilováním nebo pečením.

CHLÉB: Většina pekařů používá ve svém chlebu hnědý cukr, ale můžete ho zkusit nahradit třtinovým cukrem pro zvýraznění chuti melasy. Barva chleba je sytější a třtinový cukr zvýrazní jeho barvu.

DEZERTY: Tento surový organický cukr je ideální pro výrobu karamelové zmrzliny. Je to také nejlepší volba, když se snažíte vyrobit svůj domácí karamelový nebo karamelový sirup.

PEČIVO: Ideální pro hlubší a bohatší chuť vašich cukrovinek, jako jsou sušenky, dorty a dokonce i bonbóny. Tmavě hnědá sytá barva bude efektem pro vaše upečené dobroty

TEKUTINY: Já osobně mám do kávy rád třtinový cukr. Pouhou lžičkou mu dodá sladký melasový šmrnc. Kromě toho je to také perfektní doplněk do salátových dresinků.

OSTATNÍ: Šťáva z třtinového cukru je také ideální jako náhrada sody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Myrro natural herbs, s láskou vybírané a míchané směsy koření a bylinných čajů od sester Alkistis a Myrto. Jejich první maloobchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici ve vesnici Portaria na hoře Pelion. Byliny a léčivé rostliny: hlavně organické, divoké nebo divoce rostoucí rostliny. Bylinné směsi založené na tradičních recepturách bylinné medicíny zaměřené na podporu zdraví na fyzické úrovni, vždy v kombinaci se správnou stravou, způsobem života a myšlení. Lze je použít buď jako hlavní prostředek terapie, nebo jako doplněk jiných terapeutických metod. Jsou úspěšně smíchány, aby poskytly maximální chuť a kvalitu. Mají širokou škálu koření nabízených samostatně nebo kombinovaných v chutných směsích na míru. Silné příchutě, bohaté barvy, jemné vůně bohaté na živiny a chuť. Různé bylinky, které jsou v Řecku nejoblíbenější a sbírají oni sami nebo lidé, kteří sbírají bylinky, nebo nakonec certifikované plodiny. Jsou zpracovány nejsprávnějším způsobem, aby si zachovaly jak svou chuť, tak své aktivní složky s ohledem na spotřebitele a na povahu.