DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Tonický šampon pro všechny typy vlasů

Šampon Rosmarýn a Aloe Vera – 250ml

Skladem (2 ks)
Kód: 387
389 Kč

Šampon "Rosemary - Aloe Vera" pro posílení vlasů. S organickými éterickými oleji a biologicky odbouratelnými přírodními povrchově aktivními látkami. Rozmarýn a kopřiva posilují a vyživují vlasové folikuly. Zlepšují také tloušťku vlasů a jejich růst. Složení: jojobový olej, bohatý na vitamíny a minerály, vyživuje vlasy. Aloe gel působí jako zvlhčovač vlasů. Poskytuje zvýšenou ochranu proti suchu, rozbití a rozštěpení konců. Doporučeno pro použití proti vypadávání vlasů.

Péče o pleť Myrro Artisanal je zásadně inspirována přírodou a jejími prvotními čtyřmi prvky. Každá samostatná řada je v zásadě vyjádřena prostřednictvím těchto prvků a vytváří novou identitu. První obchod otevřeli v listopadu 2011 na hlavní silnici vesnice Portaria na hoře Pelion. O jeden a půl roku později otevřeli poté také certifikovanou laboratoř ve vesnici Archanes na Krétě, kde najdete naši bylinnou lékárnu v přízemí s naší laboratoří přírodní péče o pleť v prvním patře.

Naše filozofie: Ve společnosti Myrro věříme, že naladění na přírodu a její terapeutický potenciál podporuje naše fyzické i duševní zdraví.