Tradiční trahanas se zeleninou 500g

Skladem (2 ks)
Kód: 1317
129 Kč

Tradiční trachanas se zeleninou. Složení: tvrdá pšenice, přírodní dužina z červené papriky, máslová dýně, mrkev, rajče, cibule a celer, cuketa, petržel, pažitka, droždí (0,65 %), sůl a pálivé bukovo. Trachanas je v Řecku specialitou a částečně si ho vyrábějí samy hospodyňky. Nejlepší čas na výrobu trachan je v létě, takže „obilná mléčná kaše“ může na slunci rychle uschnout. Trachanas je mírně nakyslá a obvykle se používá jako základ polévky, se zeleninou, ale také vařená s kuřecím masem. Všechny těstoviny jsou bez konzervantů a přísad! Doba vaření:  6-7 minut Jedinečná chuť nejen pro tradiční milovníky!

Tradiční těstoviny mají a vždy budou mít místo na našem stole. Jsou vyrobeny s láskou a tradicí a jsou zdravým jídlem pro všechny věkové kategorie, které uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Potřeba moderního životního stylu zdravé výživy bez konzervantů a „mutantů“ vyžaduje změnu tradičních stravovacích návyků. Výrobce se věnuje výrobě tradičních řeckých těstovin, ale i gurmánských těstovin. Všechny jsou vyrobeny z těch nejlepších surovin, bez konzervantů a barviv. Všechny ingredience pocházejí z našeho vlastního pěstování!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Tato malá rodinná firma Chatzi z Larissa, využívá 100% venkovského charakteru a předává se z generace na generaci. Všechny suroviny pro výrobu těchto těstovin (pšenice a mouka, vejce a mléko) pocházejí výhradně od místních výrobců. Těstoviny se vyrábějí pouze z čerstvé buničiny, (obsahuje 100% pšenici tvrdé krupice, čerstvou dužinu červené papriky, lilek, špenát, mrkvovou řepu a sůl), kterou sami pěstují každou sezónu, nebo nakupují od místních producentů zemědělské oblasti Thesálie v Řecku. Intenzivní barva těstovin je pouze ze zeleniny a nepoužívají barviva a konzervační látky. Používají 100% kvalitní krupici. Obsahují všechny výživné vitaminy ze zeleniny.