Úvod

JÁSAS, KALIMÉRA, DOBRÝ DEN

Zveme vás touto cestou do našeho originálního řeckého obchodu. Všichni, kteří milují Řecko a řeckou kuchyni jsou vítáni.

A jak chytře napsal Sókratés O životě: „Nežijeme, abychom jedli, ale jíme, abychom žili.“

K tomu přidali řeckou pohodu, ochotu pomoci a prodej kvalitních řeckých surovin od místních farmářů v BIO kvalitě, díky kterým přijde teplo a sluníčko i k Vám.

Z ŘECKA PŘÍMO NA VÁŠ STŮL

Informace o produktech

Dovážíme jen ty nejkvalitnější řecké BIO produkty z oblastí, které máme rádi. Nahlédněte pod pokličku a zjistěte více. Třeba jak se vyrábí.

Řecké recepty

Dopřejte si ty pravé řecké delikatesy přímo u vás doma. Prozradíme vám tajemství nezapomenutelné chuti nejen díky originálním surovinám.

Eshop

Top BIO potraviny, u kterých Vám zaručujeme jejich kvalitu, protože jsme je všechny řádně otestovali a dále doporučujeme právě Vám.

„Kalí orexi” - dobrou chuť!

Co o nás říkáte

"Úžasné a jedinečné řecké produkty, u kterých je znát, že jsou výrobky od malých farmářů, kteří vše vyrábí s láskou a dle rodinných receptur, které nejsou dodány do velkých supermarketů, určitě poznáte jejich kvalitu a nebude chtít již jiné. Spoustu řeckých produktů v této kvalitě nenajdete na českém trhu, jsou originální a nenapodobitelné."

Maruška Čiháková

"Tento obchod prodává opravdu kvalitní produkty a majitelé dobře vědí, co nabízejí a o všem informují. Olivové oleje jsou skvělé a chutnají i těm, kteří olivový olej moc nemusí :-)) Výborné jsou i jejich černé olivy. Velké bravo!"

Petra Ulmanová

"S tímto řeckým olivovým olejem z peloponesu jsem velice spokojený, na rozdíl od levnějších a někdy nekvalitních panenských olivových olejů, které se dováží převážně ze Španělska je chuť výraznější, je opravdu znát panenská kvalita lisování oliv za studena. Výrazná nahořklá pikantní chuť se Vám rozvine až do ovocných tónů. Cítíte opravdu chuť slunného Řecka. Vřele doporučuji používáme ho celá rodina."

David Lachout