DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Velké bílé fazole Gigantes 500g

Momentálně nedostupné (4 ks)
Kód: 1031
149 Kč

Fazole Gigantes se pěstují pouze ve třech regionech světa - jedním z nich je sever Řecka, východně od města Thessaloniki (Soluně). Oficiální řecké jméno pro fazole je fasolia gigantes. Také západní oblast Kastoria je známá pro své vysoce kvalitní fazole, které se pěstují tradičně. Vybrali jsme pro Vás tyto vynikající fazole s rychlým vařením s tenkými trupy. Jsou ideální jako předkrmy se sklenkou ouzo .-) ale také můžete vyzkoušet pečené v troubě s olivovým olejem, oregánem, rajčatovou omáčkou, nakonec posypat fetou.

Posláním společnosti Agrimon je objevit nejlepší výrobce v Řecku a po pečlivé kontrole kvality zabalit své výrobky za nejlepší ceny a obaly na trhu. Spojením důležitých charakteristik řeckých potravinářských výrobků s moderními metodami výroby a distribuce se společnosti daří zajistit vynikající výrobky s jedinečnou chutí, které pak propaguje na trhu s nejvyššími zárukami a certifikacemi. Produkce této rodinné firmy ze Serres v severním Řecku zahrnuje asi 100 produktů ze základních skupin potravin, jako jsou luštěniny, rýže, tradiční těstoviny, aromatické byliny, lžíce bonbónů a džemy!