DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Velké zelené olivy s oregánem a citrónem ve vakuum 250g

Skladem (> 5 ks)
Kód: 2117
89 Kč

Velká atraktivní zelená oliva s plnou dlouhou chutí v čistém čerstvém olivovém oleji s ovocností a šťavnatostí. Sklizeň zelených oliv probíhá v září. Olivy se sbírají ručně, aby se zabránilo zranění ovoce. Olivy jsou kalibrovány a umístěny do sudů se slaným nálevem. Zůstávají tam 8-10 měsíců, dokud hořkost nezmizí. Poté se olivy umyjí a umístí do menších sudů, přičemž se přidají další přísady, jako jsou: ocet, citron, vavřínové listy atd. Zelené olivy Ormylia jsou jedinečným přírodním produktem bez pasterizace.

Společnost LAMDA FOODS S.A. byla založena v roce 2009 ve městě Giannitsa v obci Pella, rodné zemi Alexandra Velikého. Společnost nainstalovala moderní stáčecí linku na olivový a olivový olej ve zcela nových zařízeních. V blízkosti se nachází prvních 2 000 olivovníků v soukromém vlastnictví, které poskytují olivy výhradně pro výrobky naší značky. Dále zpracováváme slavné olivy z Messinie, Kréty a Chalkidiki pro speciální výrobky. Základní princip vysoce kvalitních produktů lze dosáhnout pouze zachováním starých starých technik přirozeného zemědělství, pěstování, sklizně a nízkoteplotní mechanické výroby. Inspiruje nás řecká země a tradice. Dále se také řídíme pouze těmi metodami - postupy, které jsou ekologické a nejen chrání zemi a stromy, ale také zajišťují udržitelnost a produkci výjimečné kvality.