DOVOLENÁ v termínu 19.07.- 07.08.2021, eshop uzavřený. Vaše objednávky vyřídíme až se vrátíme zpět. Děkujeme za pochopení Lucie a Fanis.
Neohodnoceno

Zeleninové makaróny 3 mix - 500g

Momentálně nedostupné
Kód: 3065
129 Kč

Lahodné těstoviny kombinují 3 různých příchutí v jednom sáčku, skvělá volba pro gurmánská jídla. Obsahuje 100% pšenici tvrdé krupice, čerstvou buničinu z bazalky, uzené papriky, kurkumy. Neobsahuje barvicí přísady a konzervační látky. Všechny těstoviny CHATZI byly studovány na zemědělské univerzitě v Athénách. Tyto těstoviny mají jedinečný tvar a chuť a jsou ideální pro gurmánská jídla. Můžete je jíst s každou omáčkou a bez, pokud chcete.

Tato malá rodinná firma Chatzi z Larissa, využívá 100% venkovského charakteru a předává se z generace na generaci. Všechny suroviny pro výrobu těchto těstovin (pšenice a mouka, vejce a mléko) pocházejí výhradně od místních výrobců. Těstoviny se vyrábějí pouze z čerstvé buničiny, (obsahuje 100% pšenici tvrdé krupice, čerstvou dužinu červené papriky, lilek, špenát, mrkvovou řepu a sůl), kterou sami pěstují každou sezónu, nebo nakupují od místních producentů zemědělské oblasti Thesálie v Řecku. Intenzivní barva těstovin je pouze ze zeleniny a nepoužívají barviva a konzervační látky. Používají 100% kvalitní krupici. Obsahují všechny výživné vitaminy ze zeleniny.